KALENDARZ IMPREZ SZACHOWYCH


poprzedni rok 2020 poprzedni rok
| styczeń | luty | marzec | kwiecień |maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień |
Terminy niektórych imprez mogą ulec zmianie, dotyczy to w szczególności turniejów, przy których nie jest podany komunikat.

styczeń 2020

  Blitz Noworoczny z UKS Trzydziestka 4'
+2"/ruch
4.01 Olsztyn
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski
(do 7,9,11,13,15 i 17 lat)
90'
+30"/ruch
6-12.01 Pokrzywna
  Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach
- liga szkolna sezon 2019/20
10'
+5"/ruch
11.01 Olsztyn
  28 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy 10'
+5"/ruch
12.01 Ruciane-Nida
I Turniej Grand Prix UWM w szachach błyskawicznych 2020r 5'
+3"/ruch
17.01 Olsztyn
  Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków 2020 10' 18.01 Olsztyn
  Turniej Szachowy - Gramy dla Julki Rówczyńskiej 10'
+5"/ruch
26.01 Bratian
Ferie 2020 - TK 1000-1200 P'30 27-28.01 Olsztyn
Ferie 2020 - TK 1700 Plus 60'
+30"/ruch
27-31.01 Olsztyn
Ferie 2020 - Otwarte Mistrzostwa Olsztyna do lat 9 P'30 29-30.01 Olsztyn
Ferie 2020 - TK 1250-1600 P'60 29-31.01 Olsztyn

luty 2020

WZD WMZSzach 2.02 Ostróda
  Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach
- liga szkolna sezon 2019/20
10'
+5"/ruch
8.02 Olsztyn
  I Turniej Szachowy o Puchar Karczmy Moja Bawaria P'10 8.02 Olsztyn
Drużynowa Liga Wojewódzka Juniorów 2020 - I Zjazd 60'
+30"/ruch
15.02
Drużynowa Liga Wojewódzka Seniorów 2020 - I Zjazd 90'
+30"/ruch
16.02
  Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków 2020 10' 22.02 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 90'
+30"/ruch
22-29.02 Szczyrk
Akademia Przyszłych Mistrzów - sesja XXX (+wiosna 2020) 29.02 Olsztyn

marzec 2020

World Team Chess Championship 50+, 65+ 2020 4-15.03 Praga (Czechy)
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 90'/40+30'
+30"/ruch
7-15.03 Szklarska Poręba
Indywidualne Mistrzostwa Województwa 2020 Dzieci do lat 7 P'30 przełożono Olsztyn

kwiecień 2020

maj 2020

czerwiec 2020

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Juniorów przełożone Ostróda
European Senior Team Chess Championship 2020 przełożone Wrocław
Drużynowe Mistrzostwa Polski II liga juniorów przełożone Sypniewo

lipiec 2020

sierpień 2020

World Youth U14, U16, U18 Championships 2020 7-20.08 Mamaia (Rumunia)
Mistrzostw Polski Juniorów BiS 28-30.08 Wrocław

wrzesień 2020

Drużynowe Mistrzostwa Polski II liga 5-13.09 Poronin
Eliminacje do MPJ2021 (MA+WM) 90'
+30"/ruch
22-27.09 Brok

październik 2020

MMM (MA+WM) 55'
+5"/ruch
2-4.10 Ciechanów
OOM MPJ do lat 12 i 14 90'/40
+30"/ruch
4-11.10 * Puławy*
Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 8 60'
+30"/ruch
9-14.10 Poronin
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół EpSwS (klasy I-III) 14-18.10
Mistrzostwa Polski Dzieci do lat 6 i 7 60'
+30"/ruch
14-18.10 Poronin
World Cadet U8, U10, U12 Championships 2020 18-31.10 Batumi (Gruzja)

listopad 2020

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 7-13.11 Jastrzębia Góra

grudzień 2020

European Rapid & Blitz Chess Championship 2020 3-6.12 Katowice
European Youth Rapid & Blitz Chess Championship 2020 26-30.12 Novi Sad (Serbia)
XXII Kętrzyński Festiwal Szachowy 90'+30" 27-30.12 Kętrzyn
* - do potwierdzenia lub ustalenia

inne kalendarze

Kalendarz Rafała
Kalendarze PZSzach
Kalendarz FIDE
Kalendarz ECU
International Chess Calendar - czeski
International Chess Calendar - Harmen Jonkman's

góra

zmodyfikowany 2020-05-20 13:24:56 AG