KALENDARZ IMPREZ SZACHOWYCH


poprzedni rok 2019 poprzedni rok
kalendarz WMZSZach 2019 - projekt,
| styczeń | luty | marzec | kwiecień |maj | czerwiec | lipiec | sierpień | wrzesień | październik | listopad | grudzień |
Terminy niektórych imprez mogą ulec zmianie, dotyczy to w szczególności turniejów, przy których nie jest podany komunikat.
styczeń 2019
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski
(do 7,9,11,13,15 i 17 lat)
6-12.01 Pokrzywna
  Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach P'15 12.01 Olsztyn
Krasnolud z Serduszkiem - WOŚP 2019 P'10 12.01 Olsztyn
TK 1200-1400 P'60 12-13.01 Uzdowo
TK 1000-1100 P'30 13.01 Uzdowo
27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10'+5"/ruch 13.01 Ruciane-Nida
  NTSz dla dzieci i młodzieży pod patronatem Posła Janusza Cichonia P'10 19.01 Olsztyn
Olsztynska Liga Szachowa Przedszkolaków P10 19.01 Olsztyn
Kurs Instuktorski PZSzach P10 26.01-10.02 Olsztyn
Ferie 2019 - TK 1000-1100 P'30 28.01 Olsztyn
Ferie 2019 - TK 1800 Plus - odwołany 60'+30"/ruch 28.01-1.02 Olsztyn
Ferie 2019 - TK 1200-1400 P'60 29-30.01.02 Olsztyn
Ferie 2019 - TK 1600-1700 30'+30"/ruch 31.01-1.02 Olsztyn
luty 2019
Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach P'15 9.02 Olsztyn
DMWWM Juniorów - I Zjad 60'
+30"/ruch
16.02 Olsztyn
Olsztynska Liga Szachowa Przedszkolaków P10 16.02 Olsztyn
TK 1000-1200 P'30 16.02 Olsztyn
DMWWM Seniorów - I Zjad 90'
+30"/ruch
17.02 Olsztyn
TK 1000-1200 P'30 23.02 Ostróda
TK 1250-1400 P'60 23-24.02 Ostróda
TK 1600 P'60 23-24.02 Ostróda
Akademia Przyszłych Mistrzów - sesja 22 P'15 24.02 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10 90'+30"/ruch 24.02-3.03 Szklarska Poręba
marzec 2019
Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS SKOCZEK ELBLĄG P'30 1 i 7.03 Elbląg
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 90'/40 +30 + 30"/ruch 9-16.03 Szklarska Poręba
III Otwarty Turniej Szachowy w Uzdowie 10'+5"/ruch 10.03 Uzdowo
Indywidualne Mistrzostwa Polski Niewidomych i słabowidzących 90' + 30"/ruch 10-19.03 Ustroń
IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i MDK P'60 15,22 i 29.03 Elbląg
Olsztynska Liga Szachowa Przedszkolaków P10 16.03 Olsztyn
TK 1000-1200 P'30 16.03 Olsztyn
  Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach P'15 23.03 Olsztyn
DMWWM Seniorów - II Zjad 90'
+30"/ruch
23.03 Ostróda
DMWWM Juniorów - II Zjad 60'
+30"/ruch
24.03 Ostróda
Wale Zgromadzenie Delegatów WMZSzach 24.03 Ostróda
Mistrzostwa Polski Amatorów 10'+5"/ruch 30.03 Pęgów
IX TSz o Puchar Burmistrza Orzysza - Memoriał Krzysztofa Kierzkowskiego 10'+5"/ruch 31.03 Orzysz
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MPJ U12 i U14) 90'
+30"/ruch
31.03-6.04
kwiecień 2019
XVIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowyxh 90'+30"/ruch 3-7.03 Pokrzywna
Olsztynska Liga Szachowa Przedszkolaków P10 6.04 Olsztyn
DMWWM Seniorów - III Zjad 90'
+30"/ruch
7.04 ???
III Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w szachach 60'
+30"/ruch
8-14.04 Ustroń-Jaszowiec
Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 3'
+2"/ruch
12.04 Katowice
Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 3'+
+2"/ruch
13.04 Katowice
  Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach P'15 13.04 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostwa Województwa Przedszkolaków do 7 lat P'30 13.04 Olsztyn
GP 2019 10'+5"/ruch 14.04 Morąg
Indywidualny Puchar Polski do lat 6 i 7 27-30.04
XXIX Memomoriał J.S.Leokajtis 10'+5"/ruch 28.04 Olsztyn
maj 2019
Indywidualny Puchar Polski Juniorów do lat 8 60'
+30"/ruch
1-4.05
DMWWM Seniorów - IV Zjad 90'
+30"/ruch
11/12.05 ???
GP 2019 10'+5"/ruch 12.05 Nidzica
V Mistrzostwa Olsztyna dla przedszkolaków w szachach 2019 P'15 18.05 Olsztyn
Centralny Kurs Sędziowski 29.05.03-2.06 Zakopane
czerwiec 2019
IMWJ 14-16.06 Olsztyn
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ektra i Liga 24:06-2.07 Ustroń
lipiec 2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II Liga 20-28.07 Szczyrk
sierpień 2019
MEJ 1-12.08 Bratysława, Słowacja
XV Międzynarodowy Festiwal Szachowy w Ostródzie 13-20.08 Ostróda
Kurs na instruktora szachowego PZSzach 14-21.08 Ostróda
Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych 30.08-1.09 Rzeszów?
wrzesień 2019
Drużynowe Mistrzostwa Polski II Liga 7-15.09 Poronin
Indywidualne Mistrzostw Województwa Seniorów w szachach szybkich ?.09 Olsztyn
Indywidualne Mistrzostw Województwa Jumiorów w szachach szybkich ?.09 Olecko
WYCC U14, U16, U18 rapid
blitz
10-14.09 Salobrena, Hiszpania
MMM i eliminacje do OOM i MPJ 22-29.09
rezerwacja terminu
październik 2019
WYCC U14, U16, U18 standard 1-13.10 Nagpur, Indie
DMWJS szachy szybkie i błyskawiczne ?.10 Olecko
IMWJ w szachach szybkich ?.10 Olecko
IMWJ w szachach błyskawicznych ?.10 Olecko
listopad 2019
Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów 9-15.11 Ustroń
Mistrzostwa Województwa Nestorów Plus 50 ?.11 Olecko
grudzień 2019
Mistrzostwa Wojewódzkie W-M SZS w szachach Drużynowych ?.12 Ostróda
Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich i Błyskawicznych 11-15.12 Tallin
Estonia
Turniej Finałowy GP2019 10'
+5"/ruch
15?22?.12
Kętrzyński Festiwal Szachowy 27-30.12 Kętrzyn
* - do potwierdzenia lub ustalenia

inne kalendarze

Kalendarz Rafała
Kalendarze PZSzach
Kalendarz FIDE
Kalendarz ECU
International Chess Calendar - czeski
International Chess Calendar - Harmen Jonkman's

góra