Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych
Rzeszów 24-30.08.2021

Komunikat Organizacyjny
fanpage
serwisy turniejowe:
szybkie: C18, D18, C16, D16, C14, D14, C12, D12, C10, D10, C08, D08;
błyskawiczne: C18, D18, C16, D16, C14, D14, C12, D12, C10, D10, C08, D08.

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich - wyniki WM

C08 (73 zawodników)

  1  II   Kopacki, Aleksander        UKS KOPERNIK Olsztyn           1154        8.5

C10 (119 zawodników)

 17  II+  Zawal, Krzysztof           UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1150 +58    7.0
 20  II   Klonowski, Kacper          UKS KOPERNIK Olsztyn           1209 +21    7.0
 45 III   Małecki, Patryk            UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1062 -3     6.0
 71 III   Bielecki, Kacper           UKS UZDOWO                     1010 -3     5.0

C12 (124 zawodników)

  3   I   Zielonka, Adam             MLKS "Ostródzianka" Ostróda    1602 +2     8.5  5
 18  II+  Przybylski, Jan            UKS Skoczek Elbląg             1357 +7     7.0  2
 72  II   Woźniak, Mateusz           MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1305 -58    5.5
 73. II   Stobiecki, Krzysztof       UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1168 -18    5.5
107 III   Dunalski, Szymon           MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1600        4.0
111 III   Rocławski, Jakub           MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1600        3.5

C14 (129 zawodników)

 38  II+  Trochimczuk, Szymon        UKS Skoczek Elbląg             1388 +50    6.5  1
 45   I   Kraśniewski, Maciej        UKS UZDOWO                     1395 +46    6.0
100  II   Obidziński, Cezary         UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1155 -30    4.5
110  II   Pałasz, Jakub              UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1173 -28    4.0

C16 (102 zawodników)

 27   I   Taranowicz, Michał        UKS "Trzydziestka" Olsztyn      1688 -12    6.5  1
 36   I   Kietrys, Maciej           MLKS "Ostródzianka" Ostróda     1617 -20    6.0
 39   I   Kitewski, Bartosz         UKS "Trzydziestka" Olsztyn      1688 -29    6.0
 49   I   Kraśniewski, Szymon       UKS UZDOWO                      1552 +19    5.5
 99 III   Kawa, Szymon              LZS CKTiS Biskupiec             1060 -5     3.0

C18 (81 zawodników)

 21   I++ Kozłowski, Michał         UKS "Trzydziestka" Olsztyn      1915 -52    6.5  1
 57  II   Gałęziewski, Olaf         UKS UZDOWO                      1280 +10    5.0
 63 III   Graczyk, Michał           UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn   1252 +42    4.5
 65  II   Rudziński, Damian         UKS UZDOWO                      1144 +29    4.5

D08 (33 zawodniczki)

  9  II   Gawerska, Karolina         MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1600        6.0

D10 (51 zawodniczek)

 10  II   Woytitzki, Maja            LZS CKTiS Biskupiec            1061 +38    6.5
 34 III   Lewandowska, Weronika      MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1400        5.0
 

D12 (60 zawodniczek)

 27  II   Woytitzki, Sophie          LZS CKTiS Biskupiec            1025 -3     6.0  2

D14 (61 zawodniczek)

  7   I   Kawa, Anna                 LZS CKTiS Biskupiec            1299 +29    7.5  4
 50   I   Zapałowska, Wiktoria       MLKS "Ostródzianka" Ostróda    1243 -59    4.5

D16 (49 zawodniczek)

 24  II   Pacho, Maria               MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1292 +28    5.5  2
 36   I   Kaznowska, Kinga           UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1146 -1     4.5

D18 (33 zawodniczki)

  2   K    Czarnecka, Lidia          UKS Skoczek Elbląg             1881        8.0 12
 24   I++  Kaznowska, Weronika       UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1512 -54    5.0  1
 32   I    Taranowicz, Zofia         UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1312 -59    3.0

Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych - wyniki WM

C08 (60 zawodników)

 21  II    Kopacki, Aleksander       UKS KOPERNIK Olsztyn           1153 +4     7.0

C10 (98 zawodników)

  7  II+   Zawal, Krzysztof          UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1165 +46    9.0
 16  II    Klonowski, Kacper         UKS KOPERNIK Olsztyn           1194 -7     8.0
 52 III    Małecki, Patryk           UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1600        6.0
 74 III    Bielecki, Kacper          UKS UZDOWO                     1014 +19    5.0

C12 (115 zawodników)

  6   I    Zielonka, Adam            MLKS "Ostródzianka" Ostróda    1544 +9     9.0  4
 20  II+   Przybylski, Jan           UKS Skoczek Elbląg             1362 +21    8.0  2
 56  II    Woźniak, Mateusz          MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1149 +27    6.5
 82  II    Stobiecki, Krzysztof      UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1164 +1     5.5
108 III    Dunalski, Szymon          MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1600        4.0
110 III    Rocławski, Jakub          MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1600        4.0

C14 (121 zawodników)

 17  II+  Trochimczuk, Szymon        UKS Skoczek Elbląg             1105 +134   8.0  2
 19   I   Kraśniewski, Maciej        UKS UZDOWO                     1303 +92    8.0  2
 83  II   Obidziński, Cezary         UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1014 +58    6.0
113  II   Pałasz, Jakub              UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1144 -12    4.0

C16 (106 zawodników)

 28   I   Taranowicz, Michał         UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1508 +6     7.5  1
 44   I   Kitewski, Bartosz          UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1394 +21    7.0
 50   I   Kraśniewski, Szymon        UKS UZDOWO                     1437 +22    6.5
 59   I   Kietrys, Maciej            MLKS "Ostródzianka" Ostróda    1623 -86    6.5
101 III   Kawa, Szymon               LZS CKTiS Biskupiec            1008 -42    3.0

C18 (83 zawodników)

 19   I++ Kozłowski, Michał          UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1818 -8     7.5  1
 68  II   Gałęziewski, Olaf          UKS UZDOWO                     1294 -3     5.5
 76  II   Rudziński, Damian          UKS UZDOWO                     1283 -29    4.5
 78 III   Graczyk, Michał            UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1240        4.5

D08 (20 zawodniczek)

 13 III   Gawerska, Karolina         MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1400        6.0

D10 (43 zawodniczki)

 18  II   Woytitzki, Maja            LZS CKTiS Biskupiec            1138 -8     7.0
 34 III   Lewandowska, Weronika      MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1400        6.0

D12 (55 zawodniczek)

 45  II   Woytitzki, Sophie          LZS CKTiS Biskupiec            1331 -74    5.5

D14 (60 zawodniczek)

 13   I   Kawa, Anna                 LZS CKTiS Biskupiec            1115 +76    8.0  3
 30   I   Zapałowska, Wiktoria       MLKS "Ostródzianka" Ostróda    1150 +7     6.5  1

D16 (48 zawodniczek)

 26  II   Pacho, Maria               MKSz "Hetman-Pionier" Kętrzyn  1248 +24    6.5
 37   I   Kaznowska, Kinga           UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1098 +33    5.5

D18 (33 zawodniczki)

  2   K   Czarnecka, Lidia           UKS Skoczek Elbląg             1886       10.0 12
 14   I++ Kaznowska, Weronika        UKS Debiut Dziesiątka Olsztyn  1271 +56    7.0  3
 31   I   Taranowicz, Zofia          UKS "Trzydziestka" Olsztyn     1131 +2     4.5
ostatnia modyfikacja 2021-08-30 16:40:16