Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 2020 nastepny rok
liga szkolna Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach 2019/20
Olsztyńska Liga Szachowa Przedszkolaków 2020

Indywidualne Mistrzostwa Województwa 2020


Drużynowe Mistrzostwa Województwa 2020

III liga WM klasyczne: Juniorzy, Seniorzy
20.09 - Biskupiec; Wojewódzka "Złota Wieża"serwis turniejowy: regulamin

Internetowe Grand Prix Województwa 2020

Komunikat - Regulamin
8.05 godz. 20:00-I turniej na lichessserwis turniejowy
15.05 godz. 20:00-II turniej na lichessserwis turniejowy
22.05 godz. 20:00-III turniej na lichessserwis turniejowy
29.05 godz. 20:00-IV turniej na lichessserwis turniejowy
klasyfikacjie końcowe: indywidualna, klubowa

Relacje z turniejów w województwie

4.01 - Olsztyn; Noworoczny Blitz relacja
12.01 - Ruciane-Nida; Turniej Szachów Szybkich - 28 Finał Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocyrelacja
27-31.01 - Olsztyn; Ferie w SP 30 - 2020relacja
7-21.02 - Elbląg; IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS Skoczek Elbląg - relacja
8.02 - Olsztyn; Mój Pierwszy Turniej - relacja
16-25.07 - Lidzbark (Welski)- XXXV Puchar Grunwaldurelacja
17-22.08 - Festiwal Szachowy Olsztyn 2020: Open Aserwis turniejowy; Dzieci do 11 latserwis turniejowy
13.09 - Olsztyn; XXX Memoriał Jadwigi i Stanisława Leokajtisserwis turniejowy

Turnieje poza województwem

Mistrzostwa Polski

5-11.01 - Pokrzywna; Szkolne indywidualne Mistrzostwa Polski - srebro - Karolina Gawerska z Kętrzynaserwis turniejowy
22-29.02 - Szczyrk; MPM do lat 10: C10 (34. Tomasz Hartliński)serwis turniejowy, D10serwis turniejowy
6-14.03 - Szklarska Poręba; MPJ do lat 16 i 18; serwisy: C16serwis turniejowy, C18serwis turniejowy, D16serwis turniejowy, D18serwis turniejowy
20-28.07 - Warszawa; Mistrzostwa Polskirelacja
4-12.08 - Ostrów Wielkopolski; Mistrzostwa Polski Kobietrelacja
25-30.08 -Wrocław; MPJ BiSoficjalna strona; rapid: wyniki mieszkanców WM
25-30.08 - Głuchołazy; MP Służb Mundurowychserwis turniejowy,
21-27.09 - Brok; Eliminacje Międzywojewódzkie (MA-WM); wynikiwyniki
27.09-2.10 - Kokotek; 62 Ogólnopolski Masowy Turniej Szachowy LZS o Złotą Wieżę - Finał Centralnyserwis turniejowy
2-4.10 - Ciechanów; Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MA - WM); wynikiwyniki
4-11.10 - OOM MPJ do lat 12 i 14; wynikiwyniki,
5-11.10 - Ustroń; IV MP Seniorek i Seniorówserwis turniejowy,
9-14.10 - Poronin; MP Dzieci do lat 8: C8serwis turniejowy(2. Krzysztof Zawal, 5. Kacper Klonowski), D8serwis turniejowy
14-18.10 - Poronin; MP Dzieci do lat 6,7: C6serwis turniejowy, C7serwis turniejowy(16. Aleksander Kopacki), D6serwis turniejowy, D7serwis turniejowy(4. Antonina Petrusewicz, 8. Karolina Gawerska)

pozostałe

18-25.01 - Jastrzębia Góra; VIII FSz Gwiazda Północyrelacja
on line - Wirtualna międzyszkolna liga szachowastrona ligi
on line - Internetowy Puchar Polskiinfo
on line - The European Online Chess Championship 2020relacja
13.06 - Internetowe Mistrzostwa Szkół i Przedszkoli w szachach strona mistrzostw
18-19.07 - XVII TSz Kowalewo Pomorskie 2020: Dzieci do 10 latserwis turniejowy, Dzieci do 14 latserwis turniejowy; Dzieci do 8 latserwis turniejowy; Openserwis turniejowy
6-13.08 - Suwałki; IV Międzynarodowy Memoriał Ireny Warakomskiej: Open Aserwis turniejowy, Open Bserwis turniejowy, Open Cserwis turniejowy;
11-20.08 - Dąbki; XX OIM dzieci i młodzieży szkolnejserwis turniejowy
15-23.08 - Polanica; 56 MFSz im. Akiby Rubinsteinastrona festiwalu,
poprzedni rok góra nastepny rok

zmodyfikowany 2020-09-20 20:16:54 AG