Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 2019 nastepny rok
liga szkolna Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach 2018/19
Olsztyńska liga Przedszkolaków w Szachach 2018/19
liga szkolna Ełcka Szkolna Liga Szachowa 2018/19
ostródzka liga szkolna w szachach szybkich Szkolna Liga Szachowa - Ostróda 2018/19
turniej grand-prix województwa warminsko-mazurskiegoGrand-Prix 2019 województwa warminsko-mazurskiego w szachach szybkich

Indywidualne Mistrzostwa Województwa 2019

13.04 - Olsztyn; Mistrzostwa Województwa do 7 lat

Drużynowe Mistrzostwa Województwa 2019

III liga WM klasyczne: Juniorzy, Seniorzy,

5.05-Ostróda; Wojewódzki 61 TSz o Złotą Wieżę

Pozostałe turnieje rankingowe w województwie

12-13.01 - Uzdowo; 1200-1400
13.01 - Uzdowo; 1000-1100
21-22.01 - Ostróda; 1200-1400
21.01 - Ostróda; 1000-1100
28.01-1.02 - Olsztyn; Ferie Z Szachami 2019
16.02 - Olsztyn; 1000-1200
23.02 - Ostróda; 1000-1200
23.02 - Ostróda; 1400-1600
1-7.03 - Elbląg; Wiosenny Turniej Szachowy
16.03 - Olsztyn; 1000-1200
16-17.03 - Olsztyn; 1250-1400
16-17.03 - Olsztyn; 1600-1700
1.04 - Olsztyn; Gala Sportu; Poznaliśmy najlepszych sportowców województwa
28.04-0lsztyn; XXIX Memomoriał J.S.Leokajtis
1-5.05-0lsztyn; Majówka z szachami; relacja; serwisy: TK 1800plus, 1000-1100, 1200-1400, 1600-1700
11.05-Olsztyn; 1000-1200 do 10 lat w SP25
12-17.05-Lidzbark; Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących 2019
18.05 - V Mistrzostwa Olsztyna Przedszkolaków
18.05-Ostroda; Majówka z szachami - VIII Mistrzostwa Ostródy relacja

Turnieje poza województwem, w których startowali zawodnicy z klubów W-MZSzach

Mistrzostwa Polski

18-20.01 - Chorzów; Akademickie MP: Kobiet, Mężczyzn, Drużynowe
2-10.02 - Wągrowiec; Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
23.02-3.03 - Szklarska Poręba; Wyniki WM na MPM 2019
8.03-16.03 - Szklarska Poręba; Wyniki WM na MPJ do lat 16 i 18
10-19.03 - Ustroń; IMP Niewidomych i Słabowidzących
30.03-6.04 - Sielpia; Wyniki WM na MPJ do lat 12 i 14 (OOM)
3-7.04 - Pokrzywna; MP Służb Mundurowych
7-14.04 - KATOWICE CHESS FESTIVAL 2019 (MP w blitzu)
8-14.04 - Ustroń; III MP Seniorek i Seniorów - wyniki WM
27-30.04 - Szczyrk; Puchar Polski do 6, 7 lat
1-4.05 - Szczyrk; Puchar Polski 8 lat

10-20.05 - Warszawa; LOTTO IMP
17-22.05 - Pułtusk; Finał Centralny "Złota Wieża"

pozostałe

18-29.03 - Skopje (Macedonia); European Individual Chess Championship 2019
6-14.04 - Cagliari (Włochy); 14th IBCA WCC for Blind 2019
poprzedni rok góra nastepny rok

modyfikacja AG 2019-05-21 12:28:31