Szachy na Warmii i Mazurach

poprzedni rok 2019 nastepny rok
liga szkolna Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Szkół w Szachach 2018/19
Olsztyńska liga Przedszkolaków w Szachach 2018/19
liga szkolna Ełcka Szkolna Liga Szachowa 2018/19
ostródzka liga szkolna w szachach szybkich Szkolna Liga Szachowa - Ostróda 2018/19
turniej grand-prix województwa warminsko-mazurskiegoGrand-Prix 2019 województwa warminsko-mazurskiego w szachach szybkich

Indywidualne Mistrzostwa Województwa 2019

13.04 - Olsztyn; Mistrzostwa Województwa do 7 lat
14-16.06-Ostróda; IMWJ do 9, 11, 13, 15, 17, 19 lat; komunikat, serwisy: C9, C11, C13, C15, C17, D9, D11, D13, D15+D17+D19;
wyniki - podsumowanie, fotoalbum

Drużynowe Mistrzostwa Województwa 2019

III liga WM klasyczne: Juniorzy, Seniorzy,

5.05-Ostróda; Wojewódzki 61 TSz o Złotą Wieżę

Pozostałe turnieje rankingowe w województwie

12-13.01 - Uzdowo; 1200-1400
13.01 - Uzdowo; 1000-1100
21-22.01 - Ostróda; 1200-1400
21.01 - Ostróda; 1000-1100
28.01-1.02 - Olsztyn; Ferie Z Szachami 2019
16.02 - Olsztyn; 1000-1200
23.02 - Ostróda; 1000-1200
23.02 - Ostróda; 1400-1600
1-7.03 - Elbląg; Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i UKS Skoczek
15-29.03 - Elbląg; IV Wiosenny Turniej Szachowy SP1 i MDK
16.03 - Olsztyn; 1000-1200
16-17.03 - Olsztyn; 1250-1400
16-17.03 - Olsztyn; 1600-1700
1.04 - Olsztyn; Gala Sportu; Poznaliśmy najlepszych sportowców województwa
28.04-0lsztyn; XXIX Memomoriał J.S.Leokajtis
1-5.05-0lsztyn; Majówka z szachami; relacja; serwisy: TK 1800plus, 1000-1100, 1200-1400, 1600-1700
8.05-6.06 - Elbląg; Mistrzostwa Elbląga Klasyczne 2019
9-30.05 - Elbląg; Mistrzostwa Elbląga klasyczne finał B
11.05-Olsztyn; 1000-1200 do 10 lat w SP25
12-17.05-Lidzbark; Ogólnopolski Turniej Szachowy Niewidomych i Słabowidzących 2019 - relacja
18.05 - V Mistrzostwa Olsztyna Przedszkolaków
18.05-Ostroda; Majówka z szachami - VIII Mistrzostwa Ostródy relacja
25.05-Olsztyn; 1000-1100 do 13 lat w SP30
25-26.05-Olsztyn; 1200-1400 do 15 lat w SP30
8.06-Olsztyn; 1000-1200 do 7 lat - "Bajkowy Dom"
15-16.06-Ełk; I Open Fide, Otwarte Mistrzostwa Ełku Juniorów: do 10 lat, 11-18 lat,
25-28.06-Ełk; Wakacyjny Turniej Szachowy "Szach-Mat" - półkolonia: gr. A, gr. B,
30.06-Olecko; OSzTRJ na V i IV kategorię

Turnieje poza województwem, w których startowali zawodnicy z klubów W-MZSzach

Mistrzostwa Polski

18-20.01 - Chorzów; Akademickie MP: Kobiet, Mężczyzn, Drużynowe
2-10.02 - Wągrowiec; Półfinał Mistrzostw Polski Niewidomych i Słabowidzących
23.02-3.03 - Szklarska Poręba; Wyniki WM na MPM 2019
8.03-16.03 - Szklarska Poręba; Wyniki WM na MPJ do lat 16 i 18
10-19.03 - Ustroń; IMP Niewidomych i Słabowidzących
30.03-6.04 - Sielpia; Wyniki WM na MPJ do lat 12 i 14 (OOM)
3-7.04 - Pokrzywna; MP Służb Mundurowych
7-14.04 - KATOWICE CHESS FESTIVAL 2019 (MP w blitzu)
8-14.04 - Ustroń; III MP Seniorek i Seniorów - wyniki WM
27-30.04 - Szczyrk; Puchar Polski do 6, 7 lat
1-4.05 - Szczyrk; Puchar Polski 8 lat
10-20.05 - Warszawa; LOTTO IMP
17-22.05 - Pułtusk; Finał Centralny "Złota Wieża"

pozostałe

18-29.03 - Skopje (Macedonia); European Individual Chess Championship 2019
6-14.04 - Cagliari (Włochy); 14th IBCA WCC for Blind 2019
23-30.06 - Darłówko; III MFSz Puchar Bałtyku - wyniki WM
6-14.07 - Warszawa; Festiwal Najdorfa-wyniki WM
poprzedni rok góra nastepny rok

modyfikacja AG 2019-07-15 18:57:45