otrzymują:
Kluby i sekcje szachowe WMZSzach
Wszystkie


Dnia 16.06.2004 zwrócił się do Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Związku Szachowego Pan Ziemowit Zgierski proponując udział w serii turniejów szachowych dla dzieci i młodzieży w Niemczech ( Guben i Cottbus) w dniach 25.08.-04.09.2004 oraz w Obrze koło Wolsztyna (Cottbus turniej szachów aktywnych, Guben turniej szachów aktywnych, Obra turniej szachów klasycznych w 5 grupach: ELO ponad 2000, ELO ponad 1800 , krajowy 1600, 1400 i niższe.
Również wieczorami blitz.

Koszty udziału są dość niskie - 15zł/dzień/na osobę + koszty dojazdu. Grupa (około 20-30) dzieci i młodzieży z Niemiec chciałaby odwiedzić nasz region w czasie swoich ferii jesiennych w październiku. Spotkanie tego typu na pewno przyczyni się do popularyzacji szachów w naszym regionie i większej przychylności władz samorządowych dla tej królewskiej gry. Niezaprzeczalnym faktem jest możliwość nawiązania kontaktów z rówieśnikami oraz okazja do poznania i zwiedzenia części wschodnich Niemiec.

Dlatego też prosimy o zapoznanie z powyższym listem wszystkich członków w swoim klubie i najbliższych znajomych. Biorąc pod uwagę zbliżający się okres wakacyjny prosimy również o jak najszybsze podanie nazwisk osób chętnych na ten wyjazd (e-mail, fax lub telefonicznie) do Andrzeja Gregorczyka lub Grzegorza Miśty.

pozdrawiam

Grzegorz Miśta
prezes W-MZSzach

14:25 2004-06-19 AG